Piedalies mūsu
izaicinājumā un sakrāj 12 zvaigznes!

Pieņem izaicinājumu

Vai Tev ir degsme motivēt cilvēkus balsot Eiropas vēlēšanās? Pieņem mūsu 12 zvaigžņu izaicinājumu un spēlē nozīmīgu lomu Eiropas demokrātijas veicināšanā!

Sakrāj zvaigznes

Piedalīties ir vienkārši (taču gūt panākumus ir pavisam cits stāsts). Tev tiks lūgts pierādīt sevi četros atsevišķos uzdevumos, kuri pārbaudīs, cik labi Tev padodas veicināt vēlētāju līdzdalību nākamajās Eiropas vēlēšanās.

Saņem balvas

Sakrājot 12 zvaigznes, Tu saņemsi īpašu apbalvojumu. Pirmie 500 dalībnieki, kuri sekmīgi izpildīs uzdevumus, saņems ''Šoreiz es balsošu!'' kustības komplektus. Katrs komplekts satur: nelielu karogu, pildspalvu, 20 ''Šoreiz es balsošu!'' kartītes un 20 uzlīmes. Tas palīdzēs vēl veiksmīgāk veicināt informētību par vēlēšanām.

Nākamie 500 dalībnieki, kuri izpildīs uzdevumus, saņems ''Šoreiz es balsošu!'' kustības sākuma komplektus. Katrs komplekts satur: pildspalvu, nozīmīti, 20 ''Šoreiz es balsošu!'' kartītes un 20 uzlīmes.

Katrs dalībnieks, kurš izpildīs 12 zvaigžņu uzdevumus, saņems digitālu žetonu, ar ko varēs dalīties savos sociālajos tīklos, kā arī izdrukājamu sertifikātu, kas apliecinās dalību.

Esi pirmais, kurš sakrās 12 zvaigznes, lai iegūtu īpašas balvas!

Pirmie 500

Pirmajiem 500, kas izpildīs 12 zvaigžņu izaicinājumu, tiks nosūtīts pilns ''Šoreiz es balsošu!'' kustības komplekts ar materiāliem, piemēram, uzlīmēm, kurus varēs izmantot, lai veicinātu informētību par vēlēšanām.

Nākamie 500

Nākamajiem 500 tiks nosūtīts ''Šoreiz es balsošu!'' kustības sākuma komplekts

Ikviens, kas pabeidz izaicinājumu, saņem digitālu žetonu, ar ko var dalīties sociālajos tīklos, kā arī izdrukājamu sertifikātu par apņemšanos balsot!